Wethouder Sterenborg aanwezig bij bijeenkomst Samen voor Oekraïne

27 februari

Zaterdag 24 februari vond in de Semsstraatkerk de bijeenkomst Samen voor Oekraïne plaats. Oekraïners en Knoalsters kwamen samen om stil te staan bij de oorlog die nu al twee jaar woedt. En met de wens om de Oekraïners in onze gemeente een hart onder de riem te steken. Het thema van de avond was hoop. Hoop op vrede voor Oekraïne.

Wethouder Sterenborg bij stiltemoment voor Oekraïne

Wethouder Sterenborg opende de bijeenkomst. Ze stond stil bij het onvoorstelbare verdriet, maar ook bij de kracht die Oekraïne laat zien. “Die kracht zie ik ook bij de Oekraïners in onze gemeente. Het is niet makkelijk om een nieuw leven op te bouwen in een vreemd land met een vreemde taal.”

Na de opening speelde Tetiana Grigorenko een troostend muziekstuk en sprak Maksym Denim woorden van hoop. Als afsluiting staken alle aanwezigen een kaarsje op.