Veelgestelde vraag

Ontheffing artikel 35

?
Voor hoeveel dagen mag ik een ontheffing artikel 35 drank- en horecawet aanvragen?

Antwoord op uw vraag


U kunt een ontheffing artikel 35 drank- en horecawet aanvragen voor maximaal twaalf aaneengesloten dagen.